بی نیازی از واردات، امکان صادرات و ابزاری برای ضدعفونی کردن محیط

زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
سینا امیدواری
سه شنبه، 08 تیر 1400
179
بی نیازی از واردات، امکان صادرات و ابزاری برای ضدعفونی کردن محیط

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی"هلدینگ پارس آب کاسپین" با سرمایه گذاری در شهرک صنعتی ناحیه دو این منطقه اقدام به ایجاد "شرکت راش کیان کاسپین منطقه آزاد انزلی" نموده و در زمینه طراحی و تولید تولید دستگاه ازن ژنراتور از طریق اجرای مهندسی معکوس مشغول به فعالیت می باشد که نه تنها مانع خروج ارز از کشور شده، بلکه با گام برداشتن در مسیر صادرات، و باعنایت به کارکرد ضدعفونی‌کننده قوی این دستگاه ها، در دوران شیوع کرونا، محصولات تولیدی این واحد، به عنوان یکی از ابزارهای مهم ضدعفونی کردن محیط، از قابلیت ایفای نقش برخوردار است.

سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از شرکت های نوآور و صادرات محور، با اجرای بسته‌های حمایتی و تشویقی اقدام به حمایت از شرکت هایی که با تولیدات خود، کشور را از واردات بی نیاز می کنند پرداخته و شرکت مزبور یکی از این نمونه‌های موفق است.

مهندس علی شگفت مدیرعامل "هلدینگ پارس آب کاسپین" با بیان اینکه طراحی مهندسی و تولید دستگاه ازن ژنراتور با تکیه بر توانمندی های علمی نیروهای بومی و براساسِ استاندارهای جهانی صورت گرفته، اظهار داشت: محصولات تولیدی این کارخانه مشتمل بر دستگاه های ازن ژنراتور، تصفیه آب و هوای خانگی، و صنعتی است که با نشان تجاری"R. K. C" به بازار مصرف داخلی و خارجی عرضه می شود و در عین حال موفق به اخذ تأییدیه از یکی از شرکت های مطرح اروپایی برای محصولات تولیدی خود شده است.


دیدگاه شما